(z)Łam-i-główki

(z)Łam-i-główki

Konkurs (z)Łam-i-główki to inicjatywa Koła Naukowego Matematyki Politechniki Wrocławskiej skierowana do wszystkich pasjonatów łamigłówek. Jest to młody konkurs, jego pierwsza edycja miała miejsce rok temu pod nazwą “Konkurs Internetowy Pirackie Łamigłówki”. W tym roku zdecydowaliśmy na małe modyfikacje formuły oraz zmianę nazwy konkursu, aby była bardziej uniwersalna.

Zakończyliśmy tegoroczną edycję konkursu. Dziękujemy za udział!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że partnerami naszego konkursu byli:

Wydawnictwo LOGI

LOGI to wydawca miesięczników dla miłośników obrazków logicznych i innych łamigłówek. Sudoku, krzyżówki liczbowe, nonogramy, malowanie liczbami, wielokropki, zadania logiczne i wiele innych. Serdecznie polecamy!

REBEL.PL

Wydawnictwo i największy w Polsce internetowy sklep z grami planszowymi i hobbystycznymi. W tym roku obchodzi swoje osiemnaste urodziny. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony!

Wydawnictwo Aksjomat

Wydawnictwo Aksjomat specjalizuje się w pozycjach związanych z matematyką. Istnieje na rynku już 27 lat. Współpracuje z Komitetem Organizacyjnym konkursu „Kangur Matematyczny” przy Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Warto sprawdzić, co mają w ofercie!

Wydawnictwo Lacerta

Wydawnictwo Lacerta zostało założone w maju 2006 roku we Wrocławiu. Na początku działalności głównym celem było promowanie grania w planszówki, jednak w tamtych czasach zdobycie dobrej gry planszowej było nie lada wyzwaniem. Postanowili więc sami tworzyć gry planszowe. Sprawdźcie sami, jak im się to udało!

Świat Matematyki

Jest to czasopismo matematyczne kierowane głównie do młodzieży szkolnej. W atrakcyjny sposób prezentują tam zadania wraz z dokładnymi objaśnieniami. Zachęcamy do lektury!

Puzzle Team

Puzzle Team to strona internetowa, która posiada w swojej ofercie wiele rodzajów łamigłówek o różnych poziomach trudności. To nasze główne źródło inspiracji łamigłówkowych. Serdecznie do odwiedzenia ich strony!

 2,137 wejść ogółem,  2 dzisiaj