Browsed by
Kategoria: Ogłoszenia

Walne Zgromadzenie Koła Naukowego Matematyki

Walne Zgromadzenie Koła Naukowego Matematyki

Dziś odbyło się walne zgromadzenie Koła Naukowego Matematyki, podczas którego został wybrany nowy Zarząd. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nowym prezesem została Iwona Zielińska, a wiceprezesami Karolina Fiutak, Asia Błażewska i Denis Zelent. Serdecznie gratulujemy! Semestr zaczynamy z głowami pełnymi pomysłów, dlatego koniecznie śledźcie nasz fanpage na Facebooku!  Do zobaczenia na spotkaniach!

Walne spotkanie Koła

Walne spotkanie Koła

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że 9 marca br. o godzinie 17:00 w sali 2.11 (bud. C-11) będzie miało miejsce Walne Zgromadzenie Koła Naukowego Matematyki. Zapraszamy wszystkich aktywnych członków oraz weteranów Koła.

Walne Zgromadzenie Koła Naukowego Matematyki

Walne Zgromadzenie Koła Naukowego Matematyki

W dniu 02.03.18 odbyło się Walne Zgromadzenie Koła Naukowego Matematyki, na którym podsumowaliśmy naszą działalność przez ostatni rok. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak wielu projektach. Cieszymy się ogromnie z popularności „Matematycznych pojedynków”, które w tym roku osiągnęły rekordową frekwencję. Prowadziliśmy stoisko na  Festiwalu Gier Planszowych „Gratislavia”. Organizowaliśmy także turnieje SETa, które cieszą się coraz większą popularnością. W tym roku przeprowadziliśmy także kolejną edycje konkursu Continuum. Współpracowaliśmy z samorządem podczas Dni Matematyki oraz z innymi kołami na Dniach Aktywności Studenckiej….

Read More Read More

MATH:IN – przedłużenie III etapu

MATH:IN – przedłużenie III etapu

MATH:IN Hej! W związku z przesunięciem II etapu, Komisja Konkursowa zadecydowała o przesunięciu terminu III etapu o tydzień, czyli wydłużeniu terminu składania prac do 7.06.2015. Macie zatem gratisowe dni, by  przemyśleć Swoje rozwiązania. Powodzenia!