Browsed by
Autor: Dominik Bojko

Walne Zgromadzenie Koła

Walne Zgromadzenie Koła

Za tydzień, w środę, 30.03.16, o godz. 17., w sali 3.11, w budynku C-11, odbędzie się Walne Zgromadzenie członków Koła Naukowego Matematyki. Podczas zgromadzenia: zostanie zaktualizowana będzie lista członków, w tym dodani zostaną nowi członkowie, przegłosowany będzie nowy skład Zarządu Koła, ze względów technicznych, zostanie ustalony nowy statut Koła, ustalimy plan działań na najbliższy rok. Obecność jest statutowo obowiązkowa. Osoby, które byłyby chętne do kandydowania na stanowiska Zarządu, a nie byłby w stanie stawić się na Zgromadzeniu, proszone są o…

Read More Read More

MATH:IN – przedłużenie III etapu

MATH:IN – przedłużenie III etapu

MATH:IN Hej! W związku z przesunięciem II etapu, Komisja Konkursowa zadecydowała o przesunięciu terminu III etapu o tydzień, czyli wydłużeniu terminu składania prac do 7.06.2015. Macie zatem gratisowe dni, by  przemyśleć Swoje rozwiązania. Powodzenia!

Czwartkowy wykład!

Czwartkowy wykład!

WYKŁAD Zapraszamy wszystkich chętnych na czwartkowy wykład o Wzorze Stirlinga (wraz z dowodem i zastosowaniami), który poprowadzi  Tomek Skalski – student drugiego roku matematyki. Wykład odbędzie się  21.05 o 17.05 w sali 2.11 w C-11. Prowadzący gwarantuje dużą liczbę ciekawostek oraz nietuzinkowy humor. Do zobaczenia!

MATH:IN- przedłużenie drugiego etapu

MATH:IN- przedłużenie drugiego etapu

W związku z niską liczbą nadesłanych prac na drugi etap, po burzliwej naradzie, komisja konkursowa zadecydowała o możliwości dosłania zadań z drugiej listy do dnia 20.05.2015 włącznie. Drugi etap jest najtrudniejszy, więc on pewnie zaważy w dużym stopniu o końcowych lokatach. Uważamy, że opłaca się dosłać choć jedno zadanie, bo przy obecnym zestawieniu każdy punkt może być na wagę złota! Zatem, do roboty! Życzymy powodzenia! UWAGA: Osoby, które wysłały już swoje rozwiązania, mają prawo dosłania rozwiązań lub poprawienia już wysłanych….

Read More Read More