Browsed by
Autor: Asia Błażewska

Absolwent.primus – Ścieżki Kariery Zawodowej

Absolwent.primus – Ścieżki Kariery Zawodowej

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu spotkań z absolwentami studiów matematycznych, podczas których dzielą się oni swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami dotyczącymi rynku pracy oraz perspektywami zawodowymi ze studentami Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej. W tym semestrze rozpoczynamy spotkaniem 09.11.2021 – wtorek – o godzinie 11:15 z Małgorzatą Nowicką, dział zatrudnienia: biostatystyka/bioinformatyka. Jeśli już teraz nasuwają ci się jakieś pytania, śmiało pisz w komentarzu. Organizator/moderator: dr inż. Karol SzczypkowskiLink spotkania: LINKMeeting ID: 924 2895 4744Passcode: 847919

PWN na STUDIA

PWN na STUDIA

Podręczniki PWN z zakresu matematyki informatyki polecają się na studia. Poznajcie ofertę i skorzystajcie z rabatów. Tutaj znajdziecie #StudenckiePeWNiaki: https://bit.ly/3DVbNao Kod rabatowy: STUDIA21Ważność kodu: 31/10/2021Link do księgarni: https://bit.ly/3Ed4OcTWartość kodu – kod rabatowy obniża cenę książek WN PWN i WNT o dodatkowe 8% – kod nalicza się w koszyku. Nie łączy się z promocją – Więcej kupujesz, więcej zyskujesz.

TRZECIA LISTA PRÓBNA

TRZECIA LISTA PRÓBNA

Mamy nadzieję, że poprzednie zadania nie sprawiły Wam wielu problemów. Możecie sprawdzić wyniki z naszymi odpowiedziami. A już teraz przybywamy też z koleją dawką ciekawych zadań matematycznych. Dobrej zabawy!